O Nas

COMWEI to nowoczesne technologie, które są odpowiedzią na postęp technologiczny jaki obecnie obserwujemy. Produkty zgromadzone pod tym
znakiem wyróżniają się pewną cechą -to przede wszystkim technologie bezprzewodowe. Doskonale wpasowują się w coraz częściej widoczną lukę w rynku i jednocześnie są odpowiedzią na wszechobecny świat urządzeń mobilnych.

RELACJE

Osobiście  uczestniczymy w procesie wprowadzania wszelkich innowacji i udogodnień, które ułatwią użytkowanie naszych produktów
Wraz z postępem technologicznym wprowadzamy zmiany i udogodnienia w naszych urządzeniach. Rosnące potrzeby użytkowników są dla nas motorem do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Relacje z dystrybutorami oraz użytkownikami końcowymi są podstawą naszej działalności. To z Waszych potrzeb drodzy klienci rodzi się idea, a wraz z nią produkt, nad którym wspólnie pracujemy i udoskonalamy go. Efekty naszych działań działań są owocem wspólnej pracy.

BEZPIECZEŃSTWO I SERWIS

Wszystkie oferowane przez nas produkty  posiadają certyfikaty CE oraz RoHs co dowodzi, że COMWEI to produkty wysokiej jakości przyjazne dla środowiska.
Na cały asortyment urządzenia udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Prowadzimy też  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń z naszej oferty.

Dział techniczny jest do Państwa dyspozycji i chętnie odpowie na wszelkie pytania.

WSPÓŁPRACA

Chcesz być naszym dystrybutorem? Jesteś instalatorem i chciałbyś korzystać z urządzeń COMWEI  w swoich projektach?  A  może jesteś klientem detalicznym i potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Nami a skomponujemy ofertę idealnie dobraną do twoich potrzeb a klientów detalicznych i instalatorów skierujemy do najbliższego dystrybutora gdzie zostaną profesjonalnie obsłużeni.